Lacné pneumatiky vám môžu slúžiť tisícky kilometrov

Že lacné veci nie sú práve kvalitné? Radi vás presvedčíme o opaku. Na relatívne lacných pneumatikách môžete bez problému odjazdiť tisícky kilometrov v prípade, že viete, ako sa o ne správne starať. Dávať si na rodinné auto pretekárske gumy za 200 €/kus je nezmysel. Ich jazdný potenciál nikdy nevyužijete. Ukážeme vám, ktoré pneumatiky sú kvalitné a ich kúpu nepocítite v peňaženke. Čítať celý článok »

Prezúvate si pneumatiky sami? Toto všetko sa môže pokaziť

Doškriabané disky, nenastavená geometria, prepichnutá pneumatika. Čo všetko si dokážete vy, ale aj amatéri v niektorých servisoch poškodiť na kolesách pri prezúvaní? Je úplne jedno, či máte gumy na diskoch alebo máte disky len jedny. Vyvarujte sa chybám z nášho zoznamu, ktoré sa stávajú denne. Čítať celý článok »

Vyberáme pre vás: Top najlacnejšie ALU disky

Hľadáte si na vášho tátoša nové elektróny? V dnešnom článku sme pre vás vybrali top produkty z našej ponuky. Teda, ani nie tak top, ako skôr top najlacnejšie. Za elektróny nemusíte vyhodiť stovky eur, v našej ponuke začínajú všetky modely niekde okolo 70 eur za kus. Za túto cenu môžete mať na aute kus peknej práce z kvalitného materiálu. Dosť bolo rečí, vrhnime sa na jednotlivé produkty. Čítať celý článok »

Starostlivosť o plechové disky v zime

Tohtoročná zima nebola zatiaľ extrémna. Nechceme však predbiehať, možno nás ešte prekvapí. Napriek tomu sa vyskytla menšia snehová pokrývka aj na mestských cestách a vynorili sa vtipy o bratislavských kalamitách – však sme mali 1 mm snehu! Sranda bokom, so snehom prichádzajú posypy. A s posypmi horor menom korózia, ktorú plechové disky neznášajú najlepšie. Čítať celý článok »

3 výhody celoročných pneumatík, ktoré vás môžu presvedčiť

„Prezúvanie” do zimných alebo, naopak, letných pneumatík nie je žiadnou radostnou povinnosťou. Ak ho nezvládnete sami, musíte ísť do servisu. V prípade, že ste si spomenuli na prezúvanie, napríklad, 14. novembra večer, musíte počítať s tým, že spolu s ostatnými zábudlivcami riskujete pokutu a ak je servis príliš vyťažený, na niekoľko hodín si nemusíte zajazdiť.

Čítať celý článok »