Ako sa postarať o kolesá na aute?

Ako sa postarať o kolesá na aute?

V ideálnom svete by bolo najlepšie, ak by sme naše pneumatiky a disky mohli očistiť po každej jazde autom. To však z pochopiteľných dôvodov nie je možné. Ako ich čistiť tak, aby nám to „nežralo“ priveľa času a aby zároveň nám pneumatiky a disky vydržali čo najdlhšie? Zistite to v našom novom blogu a čítajte ďalej. 
Čítať celý článok »

Čo hrozí pri jazde s vyjazdenými alebo starými pneumatikami?

Aquaplanning

Jazda s autom, ktoré má nazuté vyjazdené alebo vekovo staré pneumatiky, vie byť mimoriadne rizikovým špásom. Vieme, že dať peniaze za nové kvalitné pneumatiky alebo disky je náročným výdajom, avšak stále je to omnoho lepší variant, ako nabúrať alebo, nebodaj, spôsobiť fatálnu autonehodu so zlými pneumatikami. Čo vám hrozí pri jazde s takýmito pneumatikami? Čítajte ďalej.

Aquaplanning
Aquaplanning

Čítať celý článok »

Najkrajšie chaty a miesta, kam sa dostanete iba so štvorkolkou

Najkrajšie chaty -najpneu.com

Túžili ste niekedy sadnúť do vášho džípu a odviezť sa na miesto, kde vás nikto nenájde? Na miesto, ktoré je pre bežné vozidlá nedosiahnuteľné a kde je všetko krásne, tiché a príjemné? Ak je toto vaším snom, tak si pozrite, aké chaty a miesta sme pre vás pripravili. Zaručene sa aspoň v duchu prenesiete do ich pokojnej a príjemnej atmosféry.
Čítať celý článok »