Kvalitné pneumatiky za výhodnú cenu? Predsa Barum

Aké sú kvalitné pneumatiky? Spoľahlivé, za prijateľnú cenu a s dobrým umiestnením v testoch ADAC. Pripravili sme pre vás prehľad našich najpredávanejších pneumatík značky Barum s detailným popisom a ich technickými špecifikáciami. Každá z týchto pneumatík sa líši parametrami tak, aby dosiahla čo najlepšie jazdné vlastnosti pre vaše auto. Čítať celý článok »

Chcete zmeniť rozmer vašich pneumatík? Toto všetko to obnáša

Rozmer pneumatík je niečo, s čím príde do kontaktu každý jeden majiteľ auta. Potýka sa s tým hlavne v súvislosti s výmenou pneumatík počas zmeny ročných období či zlepšenia jazdných vlastností vozidla. Ako však zmeniť rozmer pneumatík a čo je k tomu potrebné? Pripravili sme pre vás šikovný prehľad s tipmi, ako zmeniť rozmery pneumatík a na akú byrokraciu sa je potrebné pripraviť. Čítať celý článok »

Najlacnejšie pneumatiky: Na čo si dať pri výbere pozor?

Pri honbe za pneumatikami na bežné použitie sa najčastejšie pozeráme práve na ich cenu. V dobe internetu nie je problém nájsť sadu štyroch pneumatík do sto eur. Takéto neznačkové pneumatiky by ste však mali z výberu vyhodiť okamžite. Na čo si dať pozor pri výbere lacných pneumatík? Čítať celý článok »

Veľký test zimných pneumatík od ADAC pre rok 2017

Leto sa s nami pomaly ale isto lúči a už o pár týždňov čaká mnohých z nás prezúvanie. Pritom len nedávno sme písali o jarnom prezúvaní. Ak nie ste fanúšikom celoročných pneumatík, je na čase skontrolovať vaše zimné prezutie a v prípade zlého stavu sa pomaly porozhliadnuť po nových gumách. Ak ich budete mať prichystané v predstihu, žiadne počasie vás nezaskočí a vyhnete sa dlhému čakaniu v servise.  Čítať celý článok »

Ako dopadli pneumatiky značky Michelin v posledných testoch?

Michelin môžeme s pokojným svedomím označiť za ikonu gumárenského priemyslu. Ich pneumatiky nájdeme na osobných autách, motorkách, bicykloch, traktoroch, nákladných autách, ťažkých priemyselných strojoch, ale i na lietadlách. Dnes sa však pozrieme na to, ako dopadli jednotlivé modely pre osobné autá v posledných testoch. Čítať celý článok »

Veľký test celoročných pneumatík od ADAC

Leto je v plnom prúde a vy ste zistili, že vaše pneumatiky pomaly ale isto dožívajú? Na nové zimné je ešte čas a kúpa letných vám príde zbytočná? Práve teraz možno nastal čas dať šancu celoročným. Ste pri celoročných pneu úplný nováčik alebo ich kupujete pravidelne? V oboch prípadoch vám pri  rozhodovaní pomôže dnešný článok. Čítať celý článok »

Podľa čoho si vybrať off-road pneumatiky?

Pneumatiky do terénu sú samostatnou kapitolou, ktorú väčšina motoristov nemusí nikdy riešiť. V našich radoch sa však stále nájde veľké množstvo majiteľov SUV a terénnych vozidiel, ktorí sú od takýchto pneumatík závislí. Dnes sa pozrieme na to, čo musíte zvážiť pri výbere pneumatík určených pre väčšie a terénne autá. Čítať celý článok »