Najlacnejšie pneu so skvelými vlastnosťami

Leto sa nezastaviteľne blíži, teploty stúpajú a naše autá si pýtajú pravidelnú výmenu pneumatík. Ak sú vaše letné pneumatiky v nevyhovujúcom stave a vy za ne hľadáte finančne nenáročnú náhradu, ponúkame vám tento zoznam najlacnejších pneumatík z nášho e-shopu, ktoré skončili v testoch letných pneumatík na viac než uspokojivých miestach.   Čítať celý článok »

Najžiadanejší rozmer pneumatík: 205 55 R16

Najčastejšie používaný rozmer pneumatík? Áno, aj takýto prívlastok existuje. Konkrétne ide o rozmer v nadpise článku. Je najvyhľadávanejší, množstvo výrobcov áut ho používa ako predvolený a veľa majiteľov áut si ho obľúbilo aj pre vzhľad alebo jazdné vlastnosti. Máte na aute aj vy tento rozmer pneumatík? Pozrite sa na naše tipy pre konkrétne modely. Čítať celý článok »

Ako správne čítať označenie pneumatík?

Aj vás mätú desiatky rôznych čísiel a označení na pneumatikách? Máte problém rozlíšiť rozmery pneumatiky s rokom výroby a sériovým označením? Prinášame vám jednoduchý návod, ktorý vám pomôže zorientovať sa v označení a s ktorým ľahko nájdete všetky dôležité údaje o vašej pneumatike. Čítať celý článok »