• Domov
  • Časté otázky a odpovede

Časté otázky a odpovede

Časté otázky a odpovede

Sú ponúkané pneumatiky nové, a neprotektorované?

Všetky nami predávané pneumatiky sú nové. Protektorované pneumatiky nepredávame!

Sú uvedené ceny naozaj konečné, bez žiadnych iných (skrytých) poplatkov?

Všetky uvedené ceny sú konečné, vrátane DPH a dopravy k Vám! Zaplatíte iba cenu uvedenú pri jednotlivých pneumatikách/diskoch x počet objednaných kusov.

Kedy môžem očakávať objednaný tovar?

Tovar Vám doručíme v priebehu 24h od vyskladnenia. O vyskladnení tovaru Vás budeme informovať e-mailom. Celý proces netrvá dlhšie než 2 - 3 pracovné dni od objednania. Ak by tomu malo byť inak, budeme Vás kontaktovať.

Môžem si objednať tovar telefonicky?

Bohužiaľ, tovar si môžete objednať výlučne elektronicky cez náš webshop!

Ako si uplatním dodatočný 1%-ný bonus za vyplnenie formulárov (ak mi bola takáto možnosť ponúknutá v správe potvrdzujúcej moju objednávku)?

Odpoveďou na náš informačný e-mail ohľadom dátumu doručenia Vami objednaného tovaru, v ktorom Vás tiež informujeme o možnosti vrátenia peňazí na Váš účet, nám pošlete meno realizovateľa prieskumu - Heureka.sk/Heureka.cz - recenzný formulár ktorého ste v priebehu 10 dní od svojho nákupu dostali do svojej e-mailovej schránky, a vyplnili (nezabudnite v ňom uviesť aj TEXTOVÉ HODNOTENIE, bez ktorého sa Váš názor neberie do úvahy!) a číslo účtu, na ktorý Vám zašleme 1%-ný bonus z celkovej sumy za nákup.