Aké vzory elektrónov sú v kurze v roku 2017?

Druhy alu diskov

Zadívali ste sa na vaše staré disky a zhodnotili ste, že teraz je ten správny čas pre ich výmenu? S letnou sezónou je vhodné dodať autu nový šmrnc – a to práve novými kolesami. Ako si však vybrať také, ktoré budú „v móde“ aj o pár rokov?

Aké vzory elektrónov sú v kurze v roku 2017?

Začnite od typu auta

S prvým vážnym rozhodnutím vám pomôže priamo vaše auto. Hľadáte disky na terénne auto alebo na limuzínu? Zameriate sa skôr na vzhľad alebo na funkčnosť? Podľa typu vášho auta sa rozhodnete aj medzi plechovými a hliníkovými kolesami. Krášliť váš džíp, s ktorým chodíte na poľovačku, hliníkovými elektrónmi je rovnako nezmyselné, ako nahodiť „plecháče“ na luxusný sedan.

Strieborná a čierna sú stále v kurze

„Kolesá robia auto“, toto platí proste vždy. Na každom aute vyniknú nablýskané strieborné disky alebo rôzne „odtiene“ čiernej. Čím ďalej viac sa do pozornosti dostávajú aj matné čierne disky, no nič nepokazíte ani rôznymi inými kovovými odtieňmi. Zaujímavé sú napríklad tieto disky, ktoré kombinujú spomínané farby.

Farby idú z módy

Krikľavé, neónové, pastelové…takéto disky sa pomaly, ale isto vytrácajú z ponuky obchodov. Ak si tuníte staré pretekárske auto a ladíte ho do jednotných farieb, určite zatúžite aj po takýchto diskoch. Na autá pre bežnú prevádzku však ich použitie neodporúčame.

„Plné“ disky

Videli ste niekedy puklice zo starých škodoviek 1000? Alebo nejakého z amerického veterána? Aj takéto disky sa pomaly vracajú na naše autá. Kolesá, v ktorých sa vidíte lepšie ako v zrkadle, vyzerajú dobre proste vždy. Tieto nové majú, samozrejme, modernejší vzhľad a odlišnú technológiu výroby.

Výplet alebo hrubé línie?

Páčia sa vám viac elegantné disky pre luxusné autá alebo univerzálne a masívne? Prvý spomenutý typ sa hodí na každý sedan alebo prémiové kombi. Druhým zase ozvláštnite SUV, ale aj mestský hatchback. Niektoré disky však na mnohých autách nevyzerajú práve najlepšie.

Použite náš konfigurátor

Stále nie ste rozhodnutí? Neviete, ako budú vyzerať vybrané disky na vašom aute? Skúste tento konfigurátor, v ktorom si jednoducho zvolíte model vášho auta a môžete naň „nahadzovať“ vybrané disky ako v skúšobnej kabínke pri nákupe oblečenia. Výber diskov na auto nikdy nebol komfortnejší a vy máte k dispozícii okamžitý výsledný vzhľad auta.

pozrite si krasne znackove alu disky za najlepsie ceny v nasej ponuke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *