• Domov
  • Chcete vidieť naše disky na Vašom aute?

Chcete vidieť naše disky na Vašom aute?

Chcete vidieť naše disky na Vašom aute?

Po kliknutí na obrázok nižšie sa Vám v novom okne zobrazí možnosť vidieť, ako budú nami ponúkané disky vyzerať na Vašom aute. V ATOMATICKOM VÝBERE vyplňte ŠPZ vozidla, na ktoré plánujete disky namontovať, pokračujte výberom schválenia vozidla a kliknite na POKRAČOVAŤ .
Ak auto nie je možné vyhľadať automaticky, VYBERTE PODĽA KATEGÓRIE značku Vášho auta, VYBERTE MODEL, VYBERTE MODELOVÚ RADU a nakoniec VYBERTE TYP A MOTORIZÁCIU, a kliknite na POKRAČOVAŤ .
Umiestnením kurzora na obrázok automobilu, stlačením ľavého tlačidla na myši počítača a jej následným potiahnutím môžete vozidlo otáčať o 360°. Vpravo hore na obrázku môžete meniť pozadie automobilu, nižšie, jeho farbu a svetlú výšku. VEĽKOSŤ diskov (V PALCOCH) zmeníte vpravo pod obrázkom. Kliknutím na disky zobrazené po ním, sa tieto „namontujú“ na vozidlo.
Ak chcete poznať cenu vybraných diskov a/alebo si ich objednať, skopírujte ČÍSLO POLOŽKY v DETAILOCH PRODUKTU a vložte ho do okienka rýchleho vyhľadávania v pravom hornom roku nášho eShopu.

Chcete vidieť naše disky na Vašom aute?