Ako dopadli pneumatiky značky Michelin v posledných testoch?

pneumatiky michelin

Michelin môžeme s pokojným svedomím označiť za ikonu gumárenského priemyslu. Ich pneumatiky nájdeme na osobných autách, motorkách, bicykloch, traktoroch, nákladných autách, ťažkých priemyselných strojoch, ale i na lietadlách. Dnes sa však pozrieme na to, ako dopadli jednotlivé modely pre osobné autá v posledných testoch. Ako dopadli pneumatiky značky Michelin v posledných testoch?

Ako sme písali v jednom zo starších článkov, Michelin sa okrem pneumatík venuje aj iným aktivitám, ktoré aktívne pomáhajú motoristom a ich pneumatiky obľubujú pretekári všetkých kategórií. Nezaostávajú však ani v kvalite, čo dokazujú aj nasledujúce výsledky testov.

Zimné pneumatiky

V poslednom teste zimných pneumatík od nemeckej spoločnosti ADAC sa pneumatiky Michelin umiestnili na skvelom druhom mieste. Konkrétne ide o model Michelin Alpin A4, ktoré nájdete v našom e-shope v celej škále rôznych tvarov.

Letné pneumatiky

Pri poslednom testovaní letných pneumatík Michelinky síce neskončili medzi prvými, no napriek tomu získali dobré hodnotenie a umiestnili sa v tabuľke. Model Michelin Energy Saver je obľúbený a získava si čoraz väčšiu priazeň všetkých motoristov. Od názvu modelu sa odvíja aj jeho hlavný účel – znížiť spotrebu vášho vozidla.

Celoročné pneumatiky

Pneumatiky Michelin zaúradovali v aktuálnom teste celoročných pneumatík, kde sa neohrozene umiestnili na skvelom prvom mieste. Michelin CrossClimate tak dokázali, že ich technológia je jednou z najlepších. Rozsiahlejšiu správu o výsledkoch tohto testu sme vám priniesli v predchádzajúcom článku.

Ak ste sa rozhodli pre pneumatiky Michelin, určite nebudete ľutovať. Vyberte si z celej našej ponuky pneumatík Michelin a jazdite rovnako, ako svetové špičky auto-moto športov. Uvidíme, ako Michelinky dopadnú v ďalších testoch, no naše očakávania určite nesklamú.

vyberte si z nasej ponuky vyhodne pneumatiky najlepsich znaciek

2 myšlienky na “Ako dopadli pneumatiky značky Michelin v posledných testoch?

  1. Dobrý deň, pán Ligocký,

   ďakujeme za záujem, zahrnieme vás do mailing listu ohľadne akcií a ponúk na zimné pneumatiky.

   S pozdravom,

   Tím NAJpneu.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *