Ako vnímajú náš pneu e-shop naši zákazníci?

Zákazníci pneushop

V dnešnom článku sme sa rozhodli vybrať niekoľko recenzií na náš e-shop, ktoré nás v posledných mesiacoch potešili a usvedčili v tom, že odvádzame dobrú prácu. Spokojný zákazník je ako chodiaca reklama. Presvedčte sa sami.

Ako vnímajú náš pneu e-shop naši zákazníci?

Hodnotíte naozaj všetko

Recenziu vám napíše spokojný aj nespokojný zákazník. Nás teší, že počet spokojných výrazne presahuje počet tých nespokojných. Čo o nás teda napísali zákazníci? (V článku uvádzame mená a komentáre v presnom znení, v akom boli zanechané autorom.)

  • Miro: Veľké množstvo skladových položiek aj z málo dostupných rozmerov pneumatík.
  • Marcel: Široký sortiment produktov, Odporúčam, veľká spokojnosť, nakupujem pravidelne. Komunikácia výborná.
  • Marek: Veľký výber, tovar skladom, cenovo dostupné a je si z čoho vybrať, odporúčam pre všetkých, čo zháňajú pneumatiky.
  • Zuzana: Prehľadne usporiadaný tovar s náhľadmi a obrázkami
  • Inštalatéri: Rýchlosť dodania, doprava zdarma, prehľadnosť stránky, cena. Skúsenosť s obchodom je veľmi dobrá, nakoľko spravili pre nás nadštandardnú službu, a to vrátenie tovaru, aj keď nie sme súkromná osoba. Odporúčam pre prozákaznícky prístup.
  • Tamas Pasztor: Prehľadnosť a popis výrobkov. Odporúčam každému, kto chce nakúpiť za veľmi dobré ceny.
  • Tatuš: Široký sortiment, vynikajúca komunikácia a rýchla dodávka, odporúčam ho aj ostatným potencionálnym zákazníkom a som presvedčený, že budú spokojní tak isto, ako som bol ja.
  • Peter Volf: Vyberiem si, čo potrebujem, pridané hodnotenia pneumatík pomáhajú pri výbere, jednoduchosť objednávania, prehľadná stránka, rýchle dodanie. Obchod odporúčam – bezproblémový.

Tu to však nekončí

Vybrali sme len niekoľko komentárov, ktorých dátum pridania siaha len do 9. mája 2017. Keby máme vybrať všetky pozitívne komentáre a za celé obdobie fungovania e-shopu, článok by nemal konca. Veríme, že aj tieto komentáre vás presvedčili a aj vy sa pridáte medzi spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám vždy radi vrátia. Vyberte si nové pneumatiky ešte dnes.

vyberte si z nasej ponuky vyhodne pneumatiky najlepsich znaciek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *